Avinas

Palmiros horoskopai
Dienos horoskopas

Ugnies ženklas, globojamas Marso planetos. Marso įtaka pasireiškia jėga, noru vadovauti. Šio ženklo žmogus visada žiūri į priekį. Tai neretai sudirgęs, savimyla, užsispyręs žmogus. Jo noras pasiekti savo tiesą gali išaugti į despotizmą. Avinas sunkiai pasiduoda kitų įtakai.

Po šiuo ženklu gimė A. Monkevičius, Leonardo da Vinči, Rafaelis, Bachas, Dekartas, Goja, Gogolis, Haidnas, Zolia, Van Gogas, Čarlis Čaplinas.

Tinkamas partneris

Geriausi partneriai: Liūtas, taip pat Avinas, Tauras, Šaulys, Vandenis, Žuvys. Sunkiai sugyvena su Vėžiu, Svarstyklėmis ir Ožiaragiu.


Dovanų horoskopas

Moterims

Intensyvaus kvapo, bet garsių firmų kvepalai, natūrali kosmetika, abonementas į grožio saloną ar koncertų salę. Žydinčios ar plačialapės kambarinės gėlės, ištaigingi drabužiai, E.Kučinsko ar L.Pavaročio šlageriai. Pietų indų komplektas, baldai iš natūralių medžiagų. Būtinai - didelė rožių puokštė ir dar didesnis tortas su Avelės glaistytu atvaizdu centre.

Vyrams

Odekolonas, užuodžiamas kilometro spinduliu. Kaklaraištis, rožiniai marškiniai. Muzikinis centras su Avino mėgiamais muzikos įrašais. Klasikinės literatūros tomelis ir komfortiškas fotelis jam skaityti. Abonementas į kultūrizmo salę ar operą. Naminis pyragas, kurį kepdavo mama ar močiutė. Piniginė su burtažodžiu, kad bent centas pasiliktų prasidėjus aviniškoms revoliucijoms.

Humoristinis horoskopas

Primityvus. Beatodairiškai karingas. Silpno protelio, sunkiai suvokia net paprasčiausius dalykus. Dažnas avinas pakištų kitam koją, jei tik sugebėtų. Vulgarus, dievina alų ir riebius anekdotus. Dažnai tampa treneriu arba sportininku. Šeimyniniame gyvenime jį reikia laikyti kuo toliau nuo piniginės - prašvilps ir savus, ir svetimus pinigus, o grąžinti nemėgsta. Draugijoje - nykybė, valandų valandas gali linksniuoti įvardį „aš“. Kai geresnės nuotaikos, kelia girtų skandalus ir muštynes.

Erotinis horoskopas

Moteris

Savimi pasitikinti, išdidi asmenybė. Siaubingai užsispyrusi, savo nuomonę laiko tiesa ir perša ją visiems likusiems, ypač artimiems draugams. Jei galvoja, kad tu – kretinas, iš karto tau tiesiai tą ir pasakys... Norint ją užvaldyti, reikia parodyti, koks esi valdingas, stiprus ir savimi pasitikintis. Atmink: ji nepakenčia skystablauzdžių ir visų, nesutinkančių su jos nuomone. Iš tikrųjų jos užkariauti nereikia, ji pati nori dominuoti. Gali būti, kad ji pasiūlys tau dalyvauti orgijoje kur nors parke. Labai mėgsta seksą. Lovoje gali elgtis taip iškrypėliškai, kad galėtų būti pavyzdys bet kokiam žudikui maniakui.

Vyras

Eina stačia galva per sienas savo laimės link. Nesvetimas aukos kompleksas. Jam taip dažnai tenka aukoti kažką brangaus dėl savo mylimosios. Nemėgsta vaikščioti į kairę. Mylisi nutaisęs tragišką veidą, veikiausiai manydamas, kad daro tai paskutinį kartą. Mylimoji jam turi būti vienintelė ir visam gyvenimui. Niekada tavęs nepaleis, bent jau kol kvėpuos. Avantiūristas, bet protingas.


 

Horoskopai

Akmenų horoskopas Meilės horoskopas

Straipsniai

Žmogaus organizmo biologinis laikrodis 2009 metų meilės horoskopas

Zodiako ženklai

Avinas Jautis Dvyniai Vėžys Liūtas Mergelė Svarstyklės Skorpionas Šaulys Ožiaragis Vandenis Žuvys